Eksperci Consumer Science

 

maison
Dominika Maison
President & Chief Science Partner

Dominika Maison od lat łączy praktykę badań konsumenckich z pracą naukową. Jest profesorem psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, największym autorytetem w dziedzinie badań rynku oraz psychologii konsumentów w Polsce. Wspiera zespół swoją wiedzą psychologiczną i doświadczeniem consultingowym. Czuwa merytorycznie nad każdym prowadzonym przez nas projektem.

Prowadzi szeroko zakrojone badania naukowe z zakresu utajonych postaw konsumenckich, postaw i zachowań finansowych oraz marketingu społecznego. Współpracuje naukowo z wieloma uczelniami na świecie, m.in. w USA, Belgii, we Włoszech i w Indonezji.

Autorka i współautorka 11 książek i ponad 60 artykułów naukowych oraz wielu publikacji na temat współczesnych konsumentów (m.in. "Jakościowe metody badań marketingowych. Jak zrozumień konsumenta", "Polak w świecie finansów", czy "Psychologia konsumenta"). W latach 2003-2007 prezes PTBRiO, obecnie przedstawicielka ESOMAR na Polskę i członek licznych organizacji międzynarodowych (m.in. Society for Consumer Psychology, Qualitative Research Consultants Association).


maison
Iza Rudak
Managing Partner

Psycholog społeczny, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Akademii Muzycznej we Wrocławiu, stypendystka Uniwersytetu Walijskiego.

Badacz jakościowy z 17 letnim doświadczeniem. W latach 1998- 2012 Dyrektor Badań Jakościowych Pentor Research International. 2012 - 2015 Client Service Director w TNS Polska, odpowiedzialna za badania jakościowe oraz członkini TNS Global Qualitative Leadership Team.

Specjalistka w dziedzinie badań eksploracyjnych, testów konceptów i opakowań, badań komunikatów reklamowych, oraz problematyki społecznej.

Facylitatorka warsztatów pozycjonowania i architektury marek. Realizuje projekty badawcze i strategiczne (także międzynarodowe) dla wiodących globalnych marek. Od 2012 prezes Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.


Joanna Kwiatkowska

NPD Director

Joanna Abramowicz

Client Service Director

szycman
Marta Szycman

Client Service Director

Gosia Hamela

Researcher

Martyna Mieleszczuk

Researcher

molenda
Zuzanna Molenda

Researcher

Asia Pawlik

Researcher

maison stopka

ul. Podbipięty 57, 02-732 Warszawa,
tel. +48 22 828 28 85, kom. +48 512 437 457,
e-mail: biuro@maison.pl

in fb
Copyright © MAISON & PARTNERS